• 2007

    Rozpoczęcie działalności. Nasz pierwszy projekt ogrodu.
  • 2016

    Założenie spółki LubimyOgrody.pl.
  • 2019

    Świętujemy 3 lata istnienia spółki. Bezustannie się dla Was rozwijamy :).

O NAS

LubimyOgrody.pl oficjalnie stała się samodzielną spółką w 2016 roku, firma działa jednak już od 2007 roku. W poprzednich latach była ona częścią grupy Specmajster, do której należy również marka Sadowniczy.pl. Przedmiotem działalności od początku istnienia firmy była głównie aranżacja i pielęgnacja zieleni.

Znajomość roślin, ich wymagań i właściwości, to podstawa przy projektowaniu. To właśnie ona pozwala nam na stworzenie trwałego ogrodu, który przetrwa lata. Po czasie, dzięki ciężkiej pracy, staliśmy się ekspertami w dziedzinie zakładania ogrodów. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, to cenna umiejętność i atut, dzięki któremu budujemy zaufanie wśród naszych klientów.

Dzisiaj LubimyOgrody.pl, to firma świadcząca kompleksowe usługi związane z projektowaniem, zakładaniem, renowacją oraz pielęgnacją ogrodów. Stanowimy wykwalifikowany zespół projektowy, dysponujemy sumiennymi i dobrze wyposażonymi ekipami wykonawczymi. Projektujemy ogrody przydomowe oraz tereny zieleni publicznej, posiadamy znaczne doświadczenie w nasadzeniach miejskich. Bierzemy udział w przetargach miejskich na wykonywanie oraz utrzymanie zieleni. Od 2019 roku zajmujemy się pielęgnacją terenu wokół pałacu Branickich w Białymstoku.

Wykonujemy m.in. instalacje nawadniające, stawy kąpielowe, zielone dachy, małą architekturę ogrodową, place zabaw i ciągi komunikacyjne.
Każdego roku przybywa nam klientów, których ogrody są naszą najlepszą wizytówką. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dziesiątki ogrodów, zadbaliśmy o tysiące roślin. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

NASZE ATUTY