PROJEKTY ONLINE

Projekty online to propozycja dla osób, które nie mają czasu i ochoty na spotkania prywatne, lub są z spoza województw, które obsługujmy. Jest to sposób szybszy i tańszy. Bez zbędnych spotkań, wyjazdów i pomiarów. Przygotowanie projektu jest takie same jak te odbywające się drogą klasyczną. Jedyna różnica to sposób komunikowania się - poprzez telefon oraz drogą e-mailową. Nie ważne gdzie znajduje się Twój ogród – może być nawet na drugim końcu Polski.

Dzięki poniższym informacjom nasi projektanci będą mogli sporządzić jak najdokładniejszy plan działki a co za tym idzie w pełni wartościowy projekt. Przygotujemy koncepcję projektową, wizualizację oraz spis roślinności i prześlemy ją online lub pocztą.


0

CO POWINIENEŚ PRZYGOTOWAĆ?

Aktualna mapa terenu projektowanego
Mapa sytuacyjno - wysokościowa, zasadnicza lub geodezyjna do celów projektowych.
Opis działki
Odpowiedz na takie pytania jak: Gdzie znajduje się Twój ogród? Jak duży jest Twój ogród? Jaka jest gleba na Twojej działce (rośliny wskaźnikowe, odczyt z PH metru)? Czy na jej terenie znajdują się jakieś charakterystyczne obiekty( wysokie drzewa, kostka,obiekty budowlane, mała architektura)?
Dokładne zdjęcia terenu
Aby dobrze wykonać projekt musimy wiedzieć jakie jest jego otoczenie, do wizualizacji przydaje się również widok domu. Oczywiście jeżeli nie mają Państwo na to ochoty, nie ma konieczności podawania nam zdjęć. Nie są one wykorzystywane na naszej stronie internetowej, mają charakter czysto poglądowy.
Spisanie swoich preferencji
Dobrze, gdy określą Państwo czego oczekują od swojego przyszłego ogrodu. Jaką ma spełniać funkcję (np. reprezentacyjną, rekreacyjną, wypoczynkową) lub co ma się w nim znajdować ( np. punkty wodne, altany, domki dla dzieci). Można również wysłać zdjęcia kompozycji roślinnych, ogrodów jakie chcieli by Państwo zastosować u Siebie. Postaramy się odnieść do wszystkich uwag!
1