LubimyOgrody.pl, to firma zatrudniająca wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Razem z naszymi ludźmi tworzymy wspaniały zespół projektowy oraz realizacyjny. Ciągle udoskonalamy naszą wiedzę poprzez uczestnictwo w targach, szkoleniach i prelekcjach. Staramy się śledzić wszystkie nowinki, zarówno w zakresie doboru roślin, jak i rozwiązań technicznych. Świadczymy usługi wysokiej jakości, na każdym etapie pracy obecny jest u nas nadzór wewnętrzny. Każdy z pracowników ma jasno sprecyzowane cele i obowiązki. Bierzemy odpowiedzialność za jakość proponowanych przez naszą firmę usług.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

 

mgr inż. GABRIELA GRALA-KWIATKOWSKA

WSPÓŁWŁAŚCICEL, PREZES FIRMY
" WIEDZA, KREATYWNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE."

Gabrysia oprócz zarządzania firmą zajmuje się projektowaniem, nadzorem inwestycyjnym oraz doradztwem z zakresu uprawy i pielęgnacji roślin. Jest z firmą od zawsze. Czuwa nad całokształtem wykonywanych prac. Ukończyła studia kierunkowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, posiada bogate doświadczenie praktyczne i ogromną wiedzę teoretyczną. Odbyła kurs Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni oraz zdobyła tytuł Certyfikowanego Inspektora Drzew. Wyznacza trendy i kierunki naszej pracy, jest wizjonerką i fachowcem najwyższej próby.

inż. PRZEMYSŁAW KRAKOWIECKI

WSPÓŁWŁAŚCICIEL, CZŁONEK ZARZĄDU
" PEWNOŚĆ SIEBIE, ZORGANIZOWANIE, ELASTYCZNOŚĆ, WYZWANIA.”

Przemek to osoba, bez której ciężko było by zrealizować jakikolwiek projekt. Jest odpowiedzialny za kontakt z klientem, korespondencję mailową, ustalanie i potwierdzanie spotkań, negocjacje. Ponadto sporządza kosztorysy projektów oraz inwestycji, dba o zamówienia i dostawy materiałów. Jest pod telefonem 24 h na dobę. Przemek jest obecny przy każdej realizacji projektu, pilnuje aby wszystko było wykonane w terminie, nie przerosło budżetu klienta i było dopięte na ostatni guzik.

inż. arch. kraj. KAMIL ZBRZEŹNIAK

PROJEKTANT, ARCHITEKT KRAJOBRAZU, OGRODNIK
"DOKŁADNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚCI I SOLIDNE PODSTAWY"

Kamil zajmuje się opracowaniem graficznym projektów, tworzy koncepcje, projekty techniczne i wizualizacje ogrodów, a także plany systemów automatycznego nawadniania. Bez jego udziału nie powstałby żaden projekt. Gdy odrywa się od monitora komputera, nadzoruje przebieg prac w terenie, wykonuje pomiary i inwentaryzacje oraz kieruje cięciem i pielęgnacją roślin. Ukończył studia kierunkowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Posiada ogromną wiedzę, jest niezwykle skrupulatny i precyzyjny.

inż. arch. kraj. ANNA PABICH

PROJEKTANT, ARCHITEKT KRAJOBRAZU
”ŚWIEŻOŚĆ, POMYSŁOWOŚĆ, ENERGIA I TRENDY”

Ania jest najmłodszym członkiem naszego zespołu projektowego.Ukończenie studiów kierunkowych na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie daje jej solidne podstawy do pracy w naszym gronie. Ta pogodna i miła dziewczyna jest bardzo pilną i skrupulatną osobą o dużej wrażliwości estetycznej. Dzięki temu doskonale sprawdza się w roli projektanta. Jest osobą odpowiedzialną za wykonywanie projektów i wizualizacji, dokumentację projektową i firmową, jej archiwizację, a także za wykonywanie dokumentacji fotograficznej. Dodatkowo dba o oprawę graficzną i merytoryczną naszej strony internetowej, pisze artykuły tematyczne.

ZENON STAŚKIEWICZ

KIEROWNIK EKIPY WYKONAWCZEJ
"DOŚWIADCZENIE, POMYSŁOWOŚĆ I ROZWIĄZANIA TECHNICZNE. "

Zenek jest specjalistą w zakresie doboru i obsługi maszyn. Odpowiada za rozwiązania techniczne, nadzoruje budowę małej architektury, urzeczywistnia nasze projekty i wizje. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do realizacji. Posiada wiedzę, doświadczenie i lubi nowe wyzwania. Jest świetnie zorganizowany i solidny. To nasza złota rączka.

KAMIL SZKLARSKI

KIEROWNIK EKIPY WYKONAWCZEJ
" PRACOWITOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, TERMINOWOŚĆ"

Kamil wraz z resztą ekipy tworzy wspaniały zespół. Pod jego okiem nikt nie próżnuje, nic nie zostanie wykonane bez jego czujnego oka. Stawia na dokładność, solidność i jakość. Odbył kurs „Pilarz-Drwal operator pił mechanicznych”. Nie ma człowieka bardziej cierpliwego i zdeterminowanego, niż on. Umiejętności i ogromne doświadczenie tworzą z niego świetnego i zaradnego pracownika.