O firmie

LubimyOgrody.pl oficjalnie stała się samodzielną spółką w 2016 roku, firma działa jednak już od 2007 roku. W poprzednich latach była ona częścią grupy Specmajster, do której należy również marka Sadowniczy.pl. Przedmiotem działalności od początku istnienia firmy była głównie aranżacja i pielęgnacja zieleni.

Znajomość roślin, ich wymagań i właściwości, to podstawa przy projektowaniu. To właśnie ona pozwala nam na stworzenie trwałego ogrodu, który przetrwa lata. Po czasie, dzięki ciężkiej pracy, staliśmy się ekspertami w dziedzinie zakładania ogrodów. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, to cenna umiejętność i atut, dzięki któremu budujemy zaufanie wśród naszych klientów.

Dzisiaj LubimyOgrody.pl, to firma świadcząca kompleksowe usługi związane z projektowaniem, zakładaniem, renowacją oraz pielęgnacją ogrodów. Stanowimy wykwalifikowany zespół projektowy, dysponujemy sumiennymi i dobrze wyposażonymi ekipami wykonawczymi. Projektujemy ogrody przydomowe oraz tereny zieleni publicznej, posiadamy znaczne doświadczenie w nasadzeniach miejskich. Bierzemy udział w przetargach miejskich na wykonywanie oraz utrzymanie zieleni. Od 2019 roku zajmujemy się pielęgnacją terenu wokół pałacu Branickich w Białymstoku.

Wykonujemy m.in. instalacje nawadniające, stawy kąpielowe, zielone dachy, małą architekturę ogrodową, place zabaw i ciągi komunikacyjne.
Każdego roku przybywa nam klientów, których ogrody są naszą najlepszą wizytówką. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dziesiątki ogrodów, zadbaliśmy o tysiące roślin. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasze atuty

WŁASNY TRANSPORT

Dysponujemy własnym transportem i parkiem maszynowym - umożliwia to nam całosezonowy serwis.

TERMINOWOŚĆ

Cechuje nas szybkość, dokładność i terminowość.

NAJLEPSI DOSTAWCY

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, zapewniamy najwyższej jakości produkty i materiały.

SZKOLENIA I TARGI

Ciągle udoskonalamy naszą wiedzę poprzez uczestnictwo w targach, szkoleniach i prelekcjach.

OTWARTOŚĆ

Jesteśmy elastyczni, otwarci na nowe zadania i sugestie klientów.

NAJNOWSZE TRENDY

Staramy się śledzić wszystkie nowinki - zarówno w zakresie doboru roślin, jak i rozwiązań technicznych.

Poznaj nasz Zespół

Gabriela
Grala-Kwiatkowska

Współwłaściciel, prezes zarządu LubimyOgrody.pl sp. z o.o.

Przemysław
Krakowiecki

Współwłaściciel, członek zarządu LubimyOgrody.pl sp. z o.o.

Anna
Zbrzeźniak

Projektant, architekt krajobrazu

Zenon
Staśkiewicz

Kierownik ekipy wykonawczej

Kamil
Szklarski

Kierownik ekipy wykonawczej

Referencje

Dzięki wysokiej jakości naszych usług oraz terminowości i szybkości wykonywanych zleceń, zdobyliśmy duże zaufanie instytucji publicznych, deweloperów oraz prywatnych inwestorów.

Certyfikaty

Dbamy o jak największe kwalifikacje naszych pracowników. Doszkalamy ich, zwiększamy umiejętności i pozwalamy się rozwijać. Nasz zespół odbył szereg kursów oraz szkoleń. Przedstawiamy państwu najważniejsze z nich.

Masz pytania?
Szukasz fachowej pomocy?

Przejdź do zakładki kontakt i napisz lub zadzwoń do nas, a z pewnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci najszybciej jak to możliwe