Realizacja - kompleksowe wykonanie ogrodu

Od momentu wykonania projektu aż do jego realizacji, staramy się sami zapewnić wszystkie materiały oraz sprzęty do wykonania ogrodu. Tak, aby nasi inwestorzy nie musieli się niczym martwić. Wykonujemy wszystkie elementy projektowania i pielęgnacji ogrodów, które zostały wymienione w naszej ofercie. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz odpowiednio wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Prace ziemne

Wykonujemy wszelkie prace ziemne, posiadamy potrzebny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników. Zajmujemy się m.in. takimi czynnościami jak: NIWELACJA, WYRÓWNANIE TERENU,DRENAŻ, ZIEMIA URODZAJNA, WYTYCZANIE RABAT, EKOBORD, KORA OGRODNICZA, DOSTARCZANIE I SADZENIE ROŚLINNOŚCI, INNE ELEMENTY ZAWARTE W PROJEKCIE.

Elementy wodne w ogrodzie

Oprócz systemów automatycznego nawadniania zakładamy również elementy wodne, które nadają świeżości i uroku założeniom, są też sporą atrakcją (np. przy obiektach komercyjnych). Wykonujemy: OCZKA WODNE, STAWY KĄPIELOWE, FONTANNY, STRUMYKI, KASKADY, STAWY, KANAŁY WODNE.

Oświetlenie w ogrodzie

Oświetlenie ogrodu to element, o którym często zapominamy. Jednak warto zadbać o to, aby wyeksponować najpiękniejsze miejsca lub po prostu doświetlić sobie drogę do drzwi domu. Montujemy, m.in: PUNKTY ŚWIETLNE, REFLEKTORY – OŚWIETLENIE RABAT, ŚCIEŻEK, CHODNIKÓW, PRZEJŚĆ, TARASÓW, ALTAN, ZBIORNIKÓW WODNYCH, PALCÓW ZABAW I INNYCH ELEMENTÓW OGRODU.

Mała Architektura Ogrodowa

W naszych projektach możesz często znaleźć przeróżne elementy małej architektury ogrodowej. Staramy się sami zajmować ich budową, tak aby zapewnić Państwu kompleksową realizację ogrodu. Oferujemy budowę takich elementów, jak: ALTANY, PERGOLE, TREJAŻE, MURKI OPOROWE, DONICE DREWNIANE I MUROWANE, GABIONY, TARASY, SCHODY, SZKLARNIE, TUNELE.

Nawierzchnie ogrodowe

Często przy planowaniu ogrodu zajmujemy się również ułożeniem kostki brukowej czy też planujemy ścieżki lub modernizację trawnika. Nasza firma zajmuje się układaniem: NAWIERZCHNI Z KOSTKI BRUKOWEJ, GRANITOWEJ, PŁYT TARASOWYCH, ŚCIEŻEK OGRODOWYCH ŻWIROWYCH, ŚCIEŻEK Z LUŹNO UŁOŻONEGO KAMIENIA, WYPEŁNIANIA RABAT, TRAWNIKA Z ROLKI, BEZPIECZNEJ NAWIERZCHNI, OBRZEŻY.

Zakładanie trawników

Jeżeli marzysz o trawniku gęstym jak dywan, oferujemy założenie trawnika z rolki. Gwarantowane zadowolenie. Zakładamy: TRAWNIKI Z ROLKI , TRAWNIKI Z SIEWU, ŁĄKI KWIETNE, SIATKI NA KRETY.

Masz pytania?
Szukasz fachowej pomocy?

Przejdź do zakładki kontakt i napisz lub zadzwoń do nas, a z pewnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci najszybciej jak to możliwe