Pielęgnacja ogrodu

Całoroczna opieka nad ogrodem

Opiekujemy się Twoim ogrodem po jego wykonaniu. W razie potrzeby: dosadzamy roślinność, uzupełniamy korę, kamień i wiele innych. Mamy w swojej ofercie całoroczne opcje pielęgnacji grodów. Są to gotowe pakiety pielęgnacji, dostępne w dwóch wersjach. Więcej na ten temat przeczytasz NIŻEJ.

Pielęgnacja trawników

Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową pielęgnację trawnika, posiadamy sprzęty i wykwalifikowanych ludzi, którzy wykonają: koszenie, wertykulację , aerację, aerację z piaskowaniem, nawożenie, wapnowanie, odchwaszczenie, usuwanie mchu, zakładanie siatki na krety.

Cięcia pielęgnacyjne i zdrowotne

Zajmujemy się cieciem pielęgnacyjnym oraz zdrowotnym roślin. W skład prac wchodzą: przycinanie i formowanie żywopłotu, cięcia drzew owocowych, cięcia formujące, odmładzające i prześwietlające krzewów ozdobnych.

Nawożenie i opryski

Jeżeli boisz się, że zapomnisz, przeoczysz porę lub jakieś zmiany na roślinach, zwróć się z pomocą do firmy ogrodniczej. Wykonujemy nawożenie oraz opryski na roślinach, nawożenie trawnika, nawożenie dolistne i doglebowe roślin, opryski przeciw szkodnikom i chorobom, opryski prewencyjne wg. kalendarza. Używamy tylko sprawdzonych przez nas produktów.

Karczowanie, przesadzanie roślinności

Jeżeli masz do wycięcia duże drzewo i nie wiesz jak się do tego zabrać, pomożemy. Wykonujemy: przycinanie i wycinanie drzew, pielenie ręczne, usuwanie samosiewek, usuwanie korzeni drzew i krzewów.

Ochrona roślin na zimę

Przygotowujemy ogród do zimy. W ramach pac wykonywane jest: cięcie traw ozdobnych, osłanianie roślin ( kaptury,snopki itp.) czy konserwacja instalacji wodnych (osuszanie elementów).

Konserwacja elementów ogrodu

Zajmiemy się sprzętami w Twoimi ogrodzie. Konserwujemy : Systemy nawadniania, elementy wodne, małą architekturę ogrodową, kostkę brukową i wiele innych. W skład prac konserwujących wchodzi: malowanie elementów, wymiana części, czyszczenie i naprawa.

Renowacja i modernizacja ogrodów

Chcesz zmienić swoje otoczenie? Masz piękny ale niezadbany ogród, a może odziedziczyłeś lub kupiłeś jakąś działkę ze starym ogrodem i chcesz aby wyglądał tak jak za czasów świetności? Nic prostszego. Wykonujemy modernizację ogrodów, ich pielęgnację oraz renowację elementów małej architektury.

Masz pytania?
Szukasz fachowej pomocy?

Przejdź do zakładki kontakt i napisz lub zadzwoń do nas, a z pewnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci najszybciej jak to możliwe