Projektowanie ogrodu

Ogrody prywatne

Projektujemy ogrody dla klientów indywidualnych, w trzech województwach. Styl ogrodów przeważnie dostosowany jest do domu oraz otoczenia, jednak na życzenie klientów projektujemy ogrody tematyczne. Ważne jest również jakie ogród, lub jego część, spełnia funkcje. Projektujemy ogrody: PRZYDOMOWE, NOWOCZESNE, TRADYCYJNE, WEJSKIE, SKALNE, LEŚNE, JAPOŃSKIE, ZIMOWE, ŚRÓDZIEMNOMORSKIE, REPREZENTACYJNE, REKREACYJNE, WARZYWNIAKI, RABATY, KLOMBY, I WIELE INNYCH.

Przestrzeń publiczna

Projektujemy tereny użyteczności publicznej, bierzemy udział w przetargach, zamówieniach publicznych. Współpracujemy z deweloperami oraz spółdzielniami. Projektujemy: NASADZENIA MIEJSKIE, NASADZENIA PRZYDROŻNE, ZIELEŃ OSIEDLOWĄ, PLACE, PARKI, RYNKI, SKWERY, BULWARY, PROMENADY, ZIELEŃCE, TERENY SPORTOWE I REKREACYJNE.

Zieleń przy obiektach komercyjnych

Zieleń przy obiektach użyteczności publicznej jest bardzo często niedoceniana i uważana za zbędną. Mamy jednak potwierdzone dowody na to, że właśnie aranżacja zieleni w takich miejscach przyciąga nowych klientów oraz sprawia, że dobrze się tam czują i chętnie wracają. Proponujemy: ARANŻACJE ZIELENI PRZY FIRMACH I INSTYTUCJACH, SALACH WESELNYCH, STACJACH PALIW, HOTELACH, RESTAURACJACH, PRZY BUDYNKACH USŁUGOWO – HANDLOWYCH I INNYCH.

Założenia zabytkowe

Ogród przy założeniu zabytkowym to bardzo duże i trudne przedsięwzięcie. Bardzo często w takich miejscach należy odtworzyć dawne założenia ogrodowe oraz zrewitalizować zieleń istniejącą. Z przyjemnością pomożemy przy projektach: OGRODÓW PRZY ZAŁOŻENIACH PAŁACOWO-PARKOWYCH, DWORKACH, REWITALIZACJACH I ODTWORZENIACH ZIELENI.

Systemy automatycznego nawadniania

Samo podlewający się ogród to nasze wspólne marzenie. Do jego spełnienia potrzeba nam tylko jednego. Wykonujemy: PROJEKTY NAWODNIENIA, NAWODNIENIE ZAUTOMATYZOWANE, LINIE KROPLUJĄCE, USTAWIENIA ZRASZACZY.

Nawierzchnie ogrodowe

Często przy planowaniu ogrodu zajmujemy się również ułożeniem kostki brukowej czy też planujemy ścieżki lub modernizację trawnika. Nasza firma zajmuje się projektami: NAWIERZCHNI Z KOSTKI BRUKOWEJ, GRANITOWEJ, PŁYT TARASOWYCH , ŚCIEŻEK OGRODOWYCH ŻWIROWYCH, ŚCIEŻEK Z LUŹNO UŁOŻONEGO KAMIENIA, TRAWNIKÓW Z ROLKI, BEZPIECZNEJ NAWIERZCHNI.

Place zabaw

Z przyjemnością wykonamy projekt zagospodarowania zieleni przy szkole lub przedszkolu. To właśnie przy takich instytucjach sprawdza się zieleń sensoryczna, która spełnia rolę edukacyjną oraz zdrowotną. Proponujemy: SPRZĘT ZABAWOWY, ZIELEŃ PRZY SZKOŁACH, PRZEDSZKOLACH, OŚRODKACH WYCHOWAWCZYCH, BEZPIECZNĄ NAWIERZCHNIĘ, ZIELEŃ SENSORYCZNĄ, ŚCIEŻKI EDUKACYJNE.

Aranżacje wystaw, imprez okolicznościowych

Projektujemy aranżacje roślinne oraz wynajmujemy roślinność na przeróżne okazje, imprezy firmowe czy uroczystości. Pomożemy przy takich wydarzeniach, jak: SYMPOZJA, OGRODY POKAZOWE – przygotujemy: ROŚLINY W DONICACH, ARANŻACJE ROŚLINNE.

Co jeszcze projektujemy?

Oferujemy dodatkowo

Posiadamy wypożyczalnię

Masz pytania?
Szukasz fachowej pomocy?

Przejdź do zakładki kontakt i napisz lub zadzwoń do nas, a z pewnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci najszybciej jak to możliwe